Pomagam zabieganym kobietom skutecznie poprawić samopoczucie i stan zdrowia oraz bezpiecznie schudnąć.       

 
 

Czy znajome jest ci stałe obiecywanie sobie że zwolnisz, będziesz się więcej ruszać, zaczniesz się zdrowiej odżywiać, zadbasz o zdrowy sen albo że wreszcie skutecznie schudniesz ale ciągle ci się to nie udaje?

Czy zdarza ci się martwic ze twój obecny styl życia może spowodować problemy zdrowotne?  

A może zdiagnozowano u ciebie jedno z tak dziś popularnych schorzeń przewlekłych lub autoimmunologicznych i związane z tym symptomy znacznie obniżają twój poziom energii jednocześnie ograniczając cię w realizacji celów i marzeń?

Jeśli powyższe problemy nie są ci obce czas by zająć się ich rozwiązaniem.

Współpracując ze mną skutecznie wprowadzisz do swojego życia małe zmiany które sprawią że poczujesz się znacznie lepiej.

 
23550ED9-4BD5-4278-989A-B4F85B827E39.JPG

o mnie

Moja wiedza, doświadczenie oraz stała obserwacja klientów zapewniają mnie o skuteczności jaką modyfikacja diety i stylu życia wykazują się w poprawie samopoczucia oraz zdrowia kobiet. Jako Holistyczny Trener Zdrowia stawiam sobie za cel poprawę jakości życia każdej kobiety która podejmuje ze mną współpracę.     

 Dowiedz się więcej 

zdjecie2.jpg

Działaj

Teraz jest najlepszy czas na to byś uczyniła siebie priorytetem. Jeśli obecnie nie czujesz się w 100% usatysfakcjonowana swoim samopoczuciem pora zainwestować w jego poprawę. Już w 28 dni możesz poczuć się znacznie lepiej a także poprawić swoja sylwetkę. Dlaczego miałabyś z tym zwlekać?

Dowiedz się więcej →

Nic nie będzie działać jeśli ty nie będziesz
— Maya Angelou