Poznaj mnie bliżej

Tak naprawdę nie zawsze byłam przykładem do naśladowania w kwestiach diety, aktywności fizycznej czy stylu życia. Przez wiele lat pracowałam na wysokim stanowisku w cenionej korporacji, mieszkałam w jednej z największych metropolii świata i tygodniowo odbywałam kilka podróży samolotem. Tak intensywny styl życia, choć ciekawy i ekscytujący, powodował że pod pretekstem braku czasu, nie zajmowałam się sobą w odpowiedni sposób.  Prawdziwy powód? - nie posiadałam wiedzy która pozwoliłaby mi odpowiednio zadbać o swoje zdrowie i samopoczucie, brakowało mi tez wzorca i wsparcia do poczynienia zmian. Jednocześnie miałam 100% zaufanie do tzw. medycyny konwencjonalnej i w sytuacji jakichkolwiek problemów zdrowotnych ‘ślepo’ wierzyłam wszystkim badającym mnie specjalistom. Niestety nie obeszło się bez konsekwencji.

Jako pierwszy krok ku zmianie odkryłam sport, wkrótce dołączyła joga, następnie zainteresowało mnie zdrowe odżywianie aż wreszcie odkryłam medycynę funkcjonalną. Początkowo wiedzę w każdej z tych dziedzin czerpałam z setek przeczytanych blogów, publikacji oraz książek. Z czasem zdecydowałam się na dalszą edukację i zdobycie dyplomów: Osobistego Trenera Sportu (Premier Global w Londynie), Primal Health Coach, Advanced Functional Nutrition. Obecnie kontynuuję edukacje aby uzyskać uprawnienia Naturopaty.

Dziś doskonale rozumiem ze organizm ludzki to ściśle i stale współdziałające ze sobą systemy tworzące jedną całość; że w przypadku obecności schorzeń należy doszukać się ich prawdziwego źródła i skupić się na jego eliminacji by ‘odkreować’ chorobę. Głęboko wierzę ze nasze zdrowie i dobre samopoczucie musi być podparte solidnymi filarami: zdrowej diety, ruchu fizycznego, dobrego odpoczynku i relaksacji, ograniczania obecności toksyn w naszym bezpośrednim środowisku, dobrymi relacjami z ludźmi, odpowiednim nawodnieniu organizmu, czasami także suplementacji, rozwijania pasji.

Źródło mojej wiedzy to czołówka europejskich i amerykańskich ekspertów w dziedzinie zdrowia i zdrowego stylu życia:

 

obecnie jako trener zdrowia

Za cel i misję stawiam sobie polepszanie samopoczucia każdej kobiety z która pracuję. Twoje cele z którymi się do mnie zgłaszasz mogą być bardzo różne: - zmiana diety na zdrowszą; - zaadoptowanie ogólnie zdrowszego stylu życia; - umiejętność robienia zdrowych zakupów i rozszyfrowywania informacji podanych na etykietach produktów żywnościowych; - chęć zainspirowania dzieci i rodziny w obszarze zdrowego stylu życia; - skuteczna utrata wagi nie wymagająca głodówek i liczenia kalorii; czy tez toska o swój organizm, konieczność ale i chęć wsparcia go przy obecności konkretnego schorzenia. Twoje cele są bardzo indywidualne a do ich osiągnięcia konieczne jest podejście dostosowane do twoich indywidualnych uwarunkowań i potrzeb i tak wlaśnie będziemy wspólpracować.

 

co proponuje

'28 dni do lepszej wersji ciebie' to Pogram coachingowy składający się z 6 rozbudowanych sesji konsultacyjnych. Zaczynamy od bardzo szczegółowego wywiadu tak by w pełni zrozumieć twoje cele ale i istniejące przeszkody na drodze do ich osiągnięcia. Takie podejście pozwoli nam sprecyzować cele i wspólnie ustalić najskuteczniejszy i dopasowany do ciebie plan. Podczas kolejnych sesji zdobędziesz dużo nowej wiedzy ale także nabędziesz nowe umiejętności np. skuteczne nawigowanie wśród przepełnionych pólek w supermarketach,; jedna sesja będzie w pełni poświęcona ćwiczeniom fizycznym dopasowanym do twoich uwarunkowań i celów. Cały Program ma niezwykle holistyczne podejście do procesu poprawy twojego samopoczucia. Program jest tak skonstruowany abyś nabyła przyzwyczajenia, wiedzę i umiejętności które pozwolą ci nie tylko osiągnąć twój cel ale także sprawić by wprowadzone zmiany nie były jedynie tymczasowe. 

 

gdzie sie spotykamy

W zależności od twojej lokalizacji i preferencji sesje coachingowe odbywają się przez Internet (Skype) lub osobiście. Taka forma sesji pozwoli ci łatwiej znaleźć na nie czas, da ci możliwość uczestniczenia w nich gdziekolwiek będziesz w danym momencie czyniąc łatwiejszym proces dążenia do ‘Lepszej siebie …’.  

 

Dlaczego miałabyś się zdecydować na rozpoczęcie Programu

Każda kobieta zasługuje na to co jest dla niej najlepsze, jakikolwiek jest twój cel osobisty to jak się czujesz decyduje o szansie na jego skuteczną realizacje. Sesje mojego Programu coachingowego nie maja za zadanie wytykania twoich błędów tudzież oceniania ale są one nastawione na zaoferowanie ci jak największego wsparcia, podzielenia się wiedza której możesz dziś nie posiadać oraz na skutecznym motywowaniu cię w chwilach zniechęcenia. Narzędzia jakimi się posługuje pomogą ci odkryć przyczynę twojego konkretnego problemu, wprowadzić zdrowsza dietę oraz skutecznie nawigować cię w dążeniu do zaadoptowania zdrowszego stylu życia oraz poprawy samopoczucia. Moja rola jako Trener Zdrowia to wsparcie i wyposażenie zabieganych kobiet w skuteczne techniki pozwalające im uczynić zdrowie i doskonale samopoczucie priorytetem i najbardziej opłacalną inwestycją z możliwych.

Gdybyś mogła to zrobić sama już dawno byś to zrobiła.
— Pat Williams